Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Útoky na nás

Goto down 
+3
et-Charion
Lou
Admin
7 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:09 am

Sem dávejte reporty z útoků na Vás. Zkopírujte výpis z bitevní zprávy, abychom věděli, jakou silou zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:30 pm

Pro přehlednost bude lepší sejmout obrazovku. Doufám že to umíte. Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:55 pm

Mířím na svou svůj monitor pětačtyřicítkou, ale nezdá se mi to jako dobrý nápad. Fakt mám sejmout obrazovku?
Eris, dej sem postup, abychom neměli díry v monitorech.
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:23 pm

použil jsem dědovi Smith and wesony a nějak divně se zněj kouří... nemluvě o tom, že jsem vyhodil elektriku v celým baráku Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:37 pm

Pánové, pánové, pánové... Laughing

1. dám na obrazovku, co chci sejmout
2. použiju klávesu print screen - PrtScn je na pravo od F12 - tedy u mě
3. v grafickém programu ožíznu, co nechci ukazovat. Wink
Jako grafička používám Photoshop. Je mi líto, ale žádný jednoduchý ekvivalent vám asi neporadím.
4. Pro uložení obrázku na server stisknu ikonku "insert image" - první řádek třetí z prava
5. Pro vložení obrázku do příspěvku stisknu ikonku "image" - první řádek druhá z prava a vložím link z bodu 4
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:49 pm

hemmm.. Smile jednoduchy ekvivalent shopu Smile - klasicke ms malovani Smile ale hlavne to neukladejte v bmp!! Very Happy je to otreba zmenit na jpg, shopovou kvalitu to mit nebude ale pro tyto ucely poslouzi Smile jo a taky v malovani to nejde zmensit, takze pokud mate obrazovky 21 a tak Smile doporucuju si pred sejmutim obrazovky zmensit okno browseru a dat si ho do leveho honiho rohu Smile jinak to oriznout muze byt komoplikovanejsi Smile
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:51 pm

ahh sorry ted koukam zmensit to de pres vyber Smile sorry Embarassed normalne taky delam v shopu sunny
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 3:22 pm

tak report se nekoná Crying or Very sad on to otočil......
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 3:39 pm

Lou: Tim líp, ne?
Vždycky je lepší, když se to vyřeší diplomaticky, beze ztrát.
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:24 pm

eris napsal:
Lou: Tim líp, ne?
Vždycky je lepší, když se to vyřeší diplomaticky, beze ztrát.

Někdy jo, ale tehnle by krvácel víc Wink
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 3:16 am

Jo uz sem to psal round mail, ale proforma..

utok na Neodemos - Inaoeos[59:42] z Kamenakov - Niryos[63:42] proveden hracem pepito -GF- 54,791, body v generalech 272,478

poslal jen sest sermiru, ale jelikoz sem mel mesto zcela prazdne tak utok uspesny, ztraty minimalni, nicmene hadam ze muze poslat daleko vetsi armadu nez ja postavit.. utocil jen jednou, mozna omyl, nevim zadny me znamy duvod.. takze v prvni rade diplomat a reknete mi jestli mam stavet armadu, at zbytecne neutracim
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 8:53 am

et-Charion: Jak jsi na tom s úkrytem. Řekla bych, že šel na jistotu a má u tebe špeha.
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 12:57 pm

ukryt 4 uroven dva spehove doma... taky se mi zda ze to bylo na jistotu, nebo proste omul nevim pride mi i divne ze oslal vojaky jen v jedny vlne, klidne to mohla byt jedna z chyb co se tu dely, psali ste mu nekdo?
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:08 pm

hlavne, na jistoutu nejistotu to je jedno, nemeli by si zvykat chodit k nekomu z nasi aliance jen tak neco by se s tim melo delat
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 3:22 pm

Omlouvám se, že reaguji až teď. Po noční šichtě, vstával jsem před 14:00.
Už jsem mu napsal žádost o vysvětlení.
Návrat nahoru Goto down
Rokas

Rokas


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 4:10 pm

kdyby se něco dělo dejte vědět.....rád se zapojím při obraně i úútoku, přeci jenom druhá nevjvětší armáda nesmí zahálet
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 6:14 pm

Mělo by být vyřešeno. Napsal mi, že šlo o zkušební útok, neměl by se opakovat.
et-Charione, vlastně všichni, pokud na vás někdo pujde, je dobré se tomuto hráči ozvat, poptat se, proč posílá sá vojska na mé vesnice. Většina hráčů na dotaz odpoví, případně i stáhne armádu. Pokud vidí, že je hráč aktivní, komunikativní, mnohé se řeší samo.
Et-Charion by mohl vyprávět, jak byl nakrknutý na mne, když jsem ho ze začátku bral jako výnosnou farmu. geek
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 8:06 pm

Jo vim, jenom jsem to nechtel delat sam, preci je lip jak to resi oficialni zastupce aliance Smile nechci se sam alianci ohanet a treba rikat neco co nemuzu splnit nebo tak.. a taky prece jen to zni jinak kdyz se zepta ali officialne nez kdyz se ozvu sam, a taky to neco o ali vypovida, minimalne ze se o sve hrace stara Smile a ze to neni kazdy na svou ppest Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 10:19 am

Tedy takhle: pokud na vás někdo pošle útok, napište mu zprávu tohoto znění:
" Poslal jsi vojska na mé město a tedy město aliance Mustang. Diplomat aliance o tvém útoku bude vyrozumněn. Protože se jedná o jediný útok
z tvé strany, nebude z toho pravděpodobně aliance vyvozovat závěry, ale Diplomat se s ti jistě ozve. Minimálně počítej s tím, že do tvých měst budou nasazeni špehové naší aliance. "

Toto sdělení útočníkovi odešlete. Napište i mě zprávu, kdo na vás útočí. Já se zavazuji poslat mu do měst špehy, zároveň i diplomatickou cestou řešit jeho útok.
Návrat nahoru Goto down
Zegg




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 06. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Utoky -sejmutí obrazovky   Útoky na nás Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 8:41 pm

Pokud chcete sejmout obrazovku, tak když stisknete ALT + PrintScrn tak nemusíte nic ořezávat. Sejme to jen právě aktuální okno a ne celou plochu.
Návrat nahoru Goto down
lampro

lampro


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 05. 06. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 11:37 am

Útočí na mě nějaká lamka 3,400 bodů(lampa006). Nechci žádnou pomoc jenom oznamuji.
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 6:31 pm

Zegg napsal:
Pokud chcete sejmout obrazovku, tak když stisknete ALT + PrintScrn tak nemusíte nic ořezávat. Sejme to jen právě aktuální okno a ne celou plochu.

Staci jen PRINT SCREEN a pak treba do wordu CRTL+V
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Útoky na nás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útoky na nás   Útoky na nás Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Útoky na nás
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: