Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Používáte scripty?

Goto down 
+3
hergo
Admin
KvM
7 posters

Používáte scripty?
Ano, ale pštttt. :-)
Používáte scripty? Vote_lcap20%Používáte scripty? Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Ne, je to přece proti pravidlům.
Používáte scripty? Vote_lcap60%Používáte scripty? Vote_rcap
 60% [ 9 ]
Co to je?
Používáte scripty? Vote_lcap20%Používáte scripty? Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Celkem hlasů : 15
 

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 11:14 pm

Ten, kdo hrát Travian, jistě tuší, co je to Travissimo. Šikovný scriptík, doplněk do Firefoxu, který je možná lepší než plus účet.
A já se teď ptám, používáte nějaký podobný script do Ikariam?. Hlasujte. Smile
Návrat nahoru Goto down
KvM

KvM


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 15. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 11:18 pm

Tak to jsem zvědavý, kolik se tady najde poctivců... Cool
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 11:39 pm

Nejen že nepoužívám, ale můžu říct, že jsem si nikdy nekoupil ani jedinou ambrozii. Hraju hry pro potěchu a vwškeré "zlatky", "ambrozie" či podobné "výpomoci" beru jako číty.
V travianu jsem používal jen TravMap a Program pro přehled vojsk aliance.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 9:29 pm

Admin: Uznávám, že používání +25% v produkci jsou číty. Na druhou stranu jsem výdělečně činná a 260 kaček na 100 ambrozie mi žíly netrhá. Používám zvýšení produkce u dřeva a mramoru. Sem tam si vypomůžu obchodníkem. Rozhodně nejsem blázen, abych do toho cpala tisíce. Zvlášť ne za nějaký plus účet.

Takže poctivky, uvidíme, jestli se nenecháte zlákat. Laughing
Klidně vám sem hodím návod. Stačí říct. Wink

ikariam alarm and overview table
Naprosto úžasný scriptík, který vám v přehledné tabulce ukáže, kolik máte surovin, co stavíte, co jste postavili, kolik máte vojska, atd.
http://userscripts.org/scripts/show/28400
Používáte scripty? Obr25102_table1
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 9:34 pm

A ještě jeden do pranice

Kronos Utils
Vícero funkcí - zobrazení levelu budovy, po najetí kurzoru počet surovin do dalšího levelu, atd.
http://ecmanaut.googlecode.com/svn/trunk/sites/ikariam.org/kronos_utils.user.js
Používáte scripty? Obr25104_kronos
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 11:55 am

Ja jdu do toho,ja se priznam,nedavno jsem zacal s Ikariam-em a nasel jsem k nemu i script,sup sem s nim.
Hral jsem i Travian a tam se to stalo nepostradatelnou pomuckou (pri 15 vesnicich to jinak nejde) ,plus ucet byl na prd ,ale GreasseMonkey umoznujici jiste rychle volby a prehled o vesnicich nemelo chybu.

Aby to nekdo neprehlednul,ano mam script v boude nainstalovany.

Co se tyka nazoru na ambrozie?No jeste jsem toto nepouzil (ani nekoupil) ,zlatky v Travianu byly jen na produkci obili a cerna hmota v Ogame (to ani neoplanuji nakoupit).
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 12:02 pm

eris napsal:
A ještě jeden do pranice

Kronos Utils

http://ecmanaut.googlecode.com/svn/trunk/sites/ikariam.org/kronos_utils.user.js

TOTO je hodne slusne,doporucuji,tak neco podobneho jsem mel na travianu a opravdu to zrychli orientaci ve hre.

A nejvice me dostalo zobrazeni malych ikonek nad ikonou zobrazit ostrov a tim mate rychly prechod kam chcete a taky pri pohledu na ostrov vidite uroven surovinovych zdroju.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 4:09 pm

Oficiálně je dle pravidel používání scriptů zakázáno. Je lepší se o tom ve hře, v PMkách, raději nezmiňovat. Nikdy nevíte.

Co potřebujete:
Prohlížeč Firefox - http://firefox.czilla.cz/ - přímý odkaz ke stažení http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.0&os=win&lang=cs
Doplněk do Firefoxu pro spouštění scriptů GreaseMonkey - http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/greasemonkey/0.6.6.20061017.0/ - přímý odkaz ke stažení: http://ftp.czilla.cz/other/addons/greasemonkey/0.6.6.20061017.0/greasemonkey-0.6.6.20061017.0.xpi

Samotné scprity nainstalujete z těchno linků:
ikariam alarm and overview table - http://userscripts.org/scripts/show/28400
Kronos Utils - http://ecmanaut.googlecode.com/svn/trunk/sites/ikariam.org/kronos_utils.user.js
A to kliknutím vpravo nahoře na tlačítko "Install this script".
Pozor je potřeba, aby byl doplněk GreaseMonkey zapnutý - opička v pravém dolním rohu se smála. Jinak se script nenainstaluje, ale zobrazí zdrojový kód.
Návrat nahoru Goto down
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 8:10 am

navod vcelku funguje, pouze mi u firefoxu 3.0 psalo, ze ten greasy monkey 0.6.6 neni kompatibilni s firefoxem 3.0, takze jsem se musel proklikat na verzi 0.8, ktera ale uz funguje...
a ten Kronos nezobrazuje naklady na dalsi uroven dobre... nebere totiz v uvahu pokroky, ktere snizuji potrebne suroviny pro stavbu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 8:55 am

smic: Alespoň máš překvápko, že je to levnější. Smile
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 10:06 am

smic napsal:
navod vcelku funguje, pouze mi u firefoxu 3.0 psalo, ze ten greasy monkey 0.6.6 neni kompatibilni s firefoxem 3.0, takze jsem se musel proklikat na verzi 0.8, ktera ale uz funguje...
a ten Kronos nezobrazuje naklady na dalsi uroven dobre... nebere totiz v uvahu pokroky, ktere snizuji potrebne suroviny pro stavbu...

Je to fakt,ale reknu Vam ze jsem byl opravdu potesen ze na dalsi uroven rezidence bylo zapotrebi o 3k mene dreva. bounce
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 12:04 pm

čau,
můžeš mi sem hodit prosím odkaz na tu 0.8?, děkuji.
Návrat nahoru Goto down
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 8:03 pm

Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 11:59 pm

Návrat nahoru Goto down
Romano25

Romano25


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 21. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 9:14 am

Já vám povím, že nechápu proč jsou tyto scripty zakázané. Měl by se tvůce hry stydět, že neudělá lepší přehled celé hry. Když má pak někdo více kolonií to aby si psal bokem poznámky do sešitu. A už vůbec nechápu proč by měl někdo za vylepšení přehlednosti hry platit viz. Ikariam plus. Komu prijde jiz zobrazení hry nudné tak zkuste animovaný script. Docela pekne udelané. Je videt jak chodí lidi do muzea a taky ja trénují lučištníci v kasárnach.
http://66.102.9.104/translate_c?hl=cs&sl=en&u=http://ikariam.bgt-angels.sk/&prev=/search%3Fq%3Dscript%2Bikariam%26start%3D20%26hl%3Dcs%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:cs:official%26hs%3DYh6%26sa%3DN
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 9:47 am

Romano25: Jde o prachy. Nic není zadarmo a i programátoři musí z něčeho žít. Proto všechny ty ambrózie a plus účty. Na druhou stranu je pravda, že kolikrát jsou ty scripty daleko lepší než plus účet.

EDIT: Teda teď jsem si všimla, co mi dal sokol do podpisu. Sokolíku, sokolíku. Smile
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 11:35 am

hmm nevite nekdo jak nainstalovat ten animator? jak zmacknu na odkaz hodi me to pprimo do skritu (txt) a to mi je nanic, navod nikde kolem nevidim Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 12:20 pm

et-Charion: Řekla bych, že nemáš nainstalován nebo zapnut doplněk GreaseMonkey pro spouštění scriptů.
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 11:10 am

hmm to je mozny a ten sezenu kde?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 3:20 pm

Pročti si příspěvěk v tomto vlákně, kde píšu návod na používání scriptů. Wink
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 4:01 pm

joo a neco jako greesmonkey do opery nevite?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 10:57 pm

et-Charion: Já mám pocit, že všechny tyhle doplňky jsou dělané jen pro Firefox.
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:07 pm

nee ten animacni je tam i pro operu ale samotny jen tak nejde stahnout a nikde tem neni zadny navod ani nic Sad asi bude chybet nejaky plugin Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Používáte scripty? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Používáte scripty?   Používáte scripty? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Používáte scripty?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: