Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Problém? Sem s ním.

Goto down 
+4
et-Charion
Rokas
Lou
Admin
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 10:58 pm

Jestliže máte problém s nějakým hráčem, dejte vědět sem. Řešení problémů mě baví, i kdybych to měl řešit ostřím meče.
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 10:48 pm

tak jo ať je sranda Very Happy ...

útočí na mě hráč Snehula, ostrov 51:57, město Aluhens
blokáda přístavu 47 jednotek
útok provede 177 jednotek

Aliance SLS.

Pravděpodobná příčina:
jeden hráč Smajlíkov (nepřispívá na mém ostrově na pilu atd). ani po minimálně 3 výzvách se nic nezměnilo, ani neodpověděl, tak jsem si pro dřevo chodil.

Stav boje:
Lodě dorazí za 19 hodin, takže je tak dlouho bez námořní armády
Vojáci dorazí za 6 hodin 40 minut, takže zpět budou nejdříve za nějakých 13 hodin....

můžete se tam podívat Very Happy

EDIT:
útočí na hlavní ves Kurvínkov 53:32


VYŘEŠENO


Naposledy upravil Lou dne Mon Jun 09, 2008 11:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:16 pm

Zatím jsem mu napsal, požádal o otočení jeho vojsk. Uvidíme, jak se zachová.
Akutní situace posílej oběžníkem.
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:02 am

Admin napsal:
Zatím jsem mu napsal, požádal o otočení jeho vojsk. Uvidíme, jak se zachová.
Akutní situace posílej oběžníkem.

To je zase škoda, mohli jsme si zařádit....aspoň tejden.... Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 8:31 am

Je mi líto, ale dostala jsem se ke kompu až teď.
Chtěla jsem lou poslat své lodě, ale v nabídce mám jen drancování. Může mě v tomhle zkušenější hráč poučit? Lze to jen s vojenskou dohodou?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 8:44 am

Jo, musíš uzavřít vojenskou dohodu a ještě k tomu na určité město.
Návrat nahoru Goto down
Rokas

Rokas


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:33 am

Admin napsal:
Jo, musíš uzavřít vojenskou dohodu a ještě k tomu na určité město.

Bohužel zkoušeli jsme to s vojenskou dohodou, ale je stále nefunkční alespoňn v mém případě, stejně jako dalěí mališkosti které nefungujíSmile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:42 am

Vojenskou dohodu můžeš poslat pouze přímo do města, takže to nelze dělat v ambasádě. Ve zprávách najdi ( nebo na mapě ) název města, rozklepni diplomacii a tam už ti to pujde. Tedy pokud máš vykoumané vojenské dohody.
Návrat nahoru Goto down
Rokas

Rokas


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: jj to jsme zkoušeli   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:02 pm

přesně tak jsem to udělali, dohoda se uzavřela přímo mezi městy ani potom nešlo posunnou jednotky
Návrat nahoru Goto down
Rokas

Rokas


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Spor s Red Dragon kvůli hráči Inter85 a jehho zburcování poloviny ali:)   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 6:28 pm

tak vám posílám výpis komunikace mezi mnou zástupcem Red Dragon, který konečně spor diplomaticky začal řešit.........

no Myslím že když už nic jiného víme s kým jednat pokud jde o tu ali

(výpis ponechán v nezměněné formě včetně mých hrubek a překlepů za které se omlouvám:()

ČTĚTE ZDOLA NAHORU

Rokas napsal 17:22

Nechci aby kterýkoliv hráč ač jednal impulzivně byl nějak trestán nebo vylučován z aliance, díky mému spoluhráči plánuji vyčistit přístav dříve než dorazí 496 jednotek typuju hráče Sajrer(pravděpodobně smeš prakařů se šermířema), nechci aby zbytečně padly jeho stovky vojáků.....Obraná hodnota města je stanovená na 19,859 bodů....Jeho jednotky by se automaticky měli otočit jakmile nebudou mít přístup do přístavu.......


Hráči Inter85 by taky mělo být vysvětleno, alespoň přispívání a pravidla slušnosti, stejně tak unávám, že jsem útočil pouze na jendo konkrétní město, ale za to řádně....pokud bude mít vůli přispívat do zdrojů a to jak do dřeva tak místnío mramoru, můžeme se dohodnout i na to že mu bude poslán ode mne 900 mramoru a 900 skla jenom jako gesto vstřícnosti a respektu.....pokud však nadále, nebo poté přispívat nebude musí dopředu počítat s následky...


Děkuji Rokas



Dne 10.06.2008 17:12 Wanderer napsal::

> Bohužel je pravda, přesně jak píšeš, že je zde spousta impulzivních hráčů. Inter poslal vyplašenou hromadnou zprávu s tím, že je na něj útočeno, a jelikož jsem tu nebyl ani já ani alianční generál, spousta hráčů jeho prosbu o pomoc vyslyšelo. Předpokládám, že jejich věkový průměr bude kolem 13ti let, a o gyrokoptérách si zatím nechají pouze zdát. Jako jeich plus je ovšem možné uznat to, že zaútočili na mnohem silnějšího hráče Smile, pokud si toho ovšem byli vědomi. Ihned vydám příkaz k zastavení útoků, bohužel (a naštěstí) je nyní valná většina hráčů offline, tudíž asi nestačí stáhnout již poslané jednotky, pokud nějaké jsou.

> K interovi - jelikož neragovat na tvé výzvy, a nyní jen křičí o pomoc, dám mu ještě šanci vše vyřešit (a pokusím se mu vysvětlit co se děje) - pokud to chápe a pouze využívá ostatních hráčů, bude vyloučen z aliance se všemi následky, které mu z tohoto vyplynou... Pokud se ovšem umoudří a začne doly dotovat, prosím abys jej přestal napadat, možná ještě není jako hráč ztracen. To že má někdo radnici na 13lvl a 9500 bodů ještě bohužel neznamená, že hře rozumí - otázek ke hře (a většinou velmi naivně psaných) dostávám každý den několik, bohužel i od hráčů, od kterých bych to podle bodů rozhodně nečekal Sad

> Velmi si cením Tvého přístupu a snahy vyřešit vše diplomaticky a omlouvám se za chování členy naší aliance. Bohužel hráče nemohu přesně otipovat pouze přes obyčejný text přihlášky k alianci, a ikariam není úplně "aliance friendly" oproti jiným mmorpg hrám.

> w.

> Dne 10.06.2008 17:01 Rokas napsal::

> > uznávám že jsem měl nedřív napsat, jestli jsem to udělal nebo ne netuším a asi je to moje vina, protože moje příspěvky na ostrovech celkem přesahují 800,000 ve dřevu a upozorňuji lidi pravdielně na přispívání, jestli jeho taková zpráva minule netuším, ale místo toho aby napsal proč na něj útočím, nebo alespoň se nad tím sám zamyslel, zburcoval půlku né zrovna silných, spíš impulzivních hráčů s neurvalým chováním a bez varování na mne útočili, místo toho abych hned podnikl útok zpátky jsem se snažil vás kontaktovat, protože při rozsahu a síle mojich jednotek by to nebyl ani jedním z vašich členů, kteří se zamotali do tohoto sporu, vyrovnaný souboj a vedl by spíš k jeho devastaci armády..........nicméně jsem úmyslně odklidil většinu lodí z přístavu a pokud budou jednotky na mně útpčísích hráčů slabší v součtu než 15,000 útočných bodů...kompletně se samy rozbijí o zeď.....v tomto městě jsem všechny suroviny investoval do zdrojů, proto jediné čeho se dosáhne je devastace vašich jednotech, za ty moje se mi staví už ekvivalentní náhrada v dalších městech........

> > celá naša aliance se tento spor snažila řešit diplomaticky, Inter se ani neozval přesto že jsem se s ním snažil kontaktovat, ozvali se jiní členové od vás, se silnými slovy že na mne posílají vylepšených 200 lučišníků a patnáct gyrokoptér a že budou moje zkáza.......Zastrašování ani výhružky nemají smysl, hlavně když se mohu podívat na hodnocení v generálech.........nicméně, nechci aby tento spor vrhl špatné světlo na celou alianci mustangů, proto přebírám zodpovědnost za tento spor.

> > At 2. Inter není úplný nováček a jelikož patří do nějaké aliance dobře ví jak má přispívat, pokud někdo těží a má radnici na 13 lvl a zároveň jeho příspěvky činí rovných 0, nemá právo ani muknout a raději sevřít půlky a tiše mlčet i kdyby těch útoků bylo padesát....první den jsem na něj udělal pár útoký na dřevo.....jelikož se ani neozval útočil jsem takzvaně bez obchodních lodí takže ztrácel jenom na penězích, tak aby mohl přispívat dřevo, jelikož se za celou dobu neozval bral jsem ho jako neaktivního hráče kterých je zde opravdu spousty.

> > S pozdravem Rokas

> > Dne 10.06.2008 16:36 Wanderer napsal::

> > > Nelíbí se mi Tvůj přístup typu - nejdřív zaútočím, a teprve pak píšu proč. Nechci obhajovat fakt, že někdo nepřispívá do dolů, to rozhodně ne. Také táhnu na svých ostrovech doly z větší části sám. Nicméně hráči, který nepřispívá, nejdříve napíšu a pak teprve útočím. Zaútočit bez varování je běžné pro obyčejného hráče, ale ne pro člena aliance, a tím spíše ne pro člena aliance rozvinuté tak jako je ta Tvoje. Není proto divu, že bráníme někoho, na koho je útočeno bez varování.

> > > Pokud jsi ovšem interovi psal a na doly jej upozorňoval s tím, že nebude-li přispívat, bude na něj útočeno, pak o tom nevím a omlouvám se za neoprávněné osočení. V naší alianci nemáme rádi ty, kteří hrajou nesociálně a jen se přišli schovat do rozvinuté aliance - pokud je to jeho případ, bude pravděpodobně vyhozen.

> > > Nemáme v úmyslu začínat alianční válku, ale jak jsem již řekl, bráníme členy na které je útočeno bez předchozího diplomatického řešení problémů.

> > > S interem promluvím a pokusím se mu vysvětlit situaci, bohužel jsou zde hráči (jako i všude jinde), kteří hrají jen na své triko, či hráči, kteří nechápou logiku hry. Pokud je Tvým problémem pouze dotování dolů, pokusím se jej vyřešit. Nicméně pokud máš v úmyslu pouze drancovat výrazně slabšího hráče, postavíme se za něj.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 6:37 pm

Vidím, že jsi diplomaticky zdatný a chválím tento přístup. Taky jsem psal Diplomatovi Imperia, čekám nějakou odezvu.
Jen prosím všechny: Pokud máte na ostrově hráče, který nepřispívá, upozorněte jej na možné důsledky jeho skrblictví. Případné diplomatické spory se pak vedou mnohem lépe.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 6:59 pm

Admin: Víš ono to věčné opakování a škemrání, ať přispívají je hrozná otrava, ale budu se snažit. Smile

Rokas: Jsem ráda, že se to vyřešilo. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rokas

Rokas


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 7:23 pm

jinak veřejně děkuju Romanovi za Loďařskou podporu, která pomohla ač nepřímo taky k hladkému vyřešení těchhle sporů
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 8:36 pm

mam na ostrovech par hracu kteri neprispivaji, np. 13uroven a prispevky cini 2000, 9 uroven a dva mesta na jednom ostrove a prispevky 0 atd.. Problem je v tom ze jim nemuzu ani nic moc rict, jelikoz pozadavek o prispevky nekomu kdo ma o par levlu vyzsi mesto prece jen nezni moc presvedcive, a dostatecnou armadu na podporu svych argumentu bych ani financne neunesl.. tak se chci poptat jesli se muzu zastitit menem aliance a pozadat je o navyseni davek dreva (aspon minimalne tech 500 za level) s tim ze si to pripadne ali bude vymahat..?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 10:03 pm

Pro medvídka Pu: písni mi jejich nicky a ostrovy. Oslovím je jménem aliance já.
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:33 am

Takze tak nejak to vypada na Inaoeos [59:42], no uznejte, fatalis.. skoro nic, ivancice jakbysmet, zorg taky nic moc ale to je jen sedmicka, treba to dozene, neco plati a babylon aspon tam nema moc delniku, kolik tezi tolik prispiva.. i kdyz taky by mohl neco

krystal:
Falatis Falke 2,300 Úroveň 13 150 Dělníci
Babylon heger 1,834 Úroveň 9 72 Dělníci
RaztakaJakvana zorg 1,001 Úroveň 7 242 Dělníci
petr HK ivančice 0 Úroveň 3 14 Dělníci
Polis HK ivančice 0 Úroveň 9 87 Dělníci

pila:
Babylon heger 1,863 Úroveň 9 43 Dělníci
petr HK ivančice 1,836 Úroveň 3 60 Dělníci
Polis HK ivančice 1,836 Úroveň 9 115 Dělníci
RaztakaJakvana zorg 1,000 Úroveň 7 41 Dělníci
Falatis Falke 0 Úroveň 13 44 Dělníci

Criroios [58:40] pila:
fifo007-4 rukavica113 0 Úroveň 11 37 Dělníci
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 11:24 am

Ivančice bych neřešil, to jsou úrovně 9 a 3. Ten se teprve rozbíhá ( ikdyž pravděpodobně třeťák, který nemá o ekonomice páru ).
Návrat nahoru Goto down
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 5:40 pm

Nevim, co řešíte, mrkněte jak to vypadá na třech z mých ostrovů (4. je se sírou, tak ten neřeším, tam skoro nikdo není a 5. jsem si vybíral už hodně podle rozvinutostí měst, takže ten je ok...
Jinak na Phogoiosu jsem vcera zkousel poslat zpravu Mikad28 a Franta23, ze by meli vic prispivat, tak franta odepsal, ze prispeje, Mikad se neozval...

Acheyos [71:50] pila
Problém? Sem s ním. Acheyo12
Acheyos [71:50] krystaly
Problém? Sem s ním. Acheyo13
Echyos [70:50] pila
Problém? Sem s ním. Echyos12
Echyos [70:50] vino
Problém? Sem s ním. Echyos13
Phogoios [71:49] pila
Problém? Sem s ním. Phogoi12
Phogoios [71:49] mramor
Problém? Sem s ním. Phogoi13

Doufam ted, ze jsem to nesplet...
Návrat nahoru Goto down
lampro

lampro


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 05. 06. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 6:45 pm

Chtěl bych se zeptat jak řešíte problém s Guvernerovými residencemi. (jsou pěkně drahý a musí být v každém městě)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 7:03 pm

lampro: Jsou sice drahé, ale snižují korupci, takže já je stavím. Vyplatí se to.
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 10:30 pm

čau,

bohužel tu asi nebudu od pátku do pondělí ráno....

takže když bude někdo něco psát, nebo potřebovat, tak si to nepřečtu. Pokud se sem náhodou dostatnu (o což se budu snažit), tak dám maximálně něco postavit.
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:01 pm

matte taky takovy pocit ze ceny surovin v ikarianu neustale klesaji ?Sad nejprve sira, na pocatku sem ji prodaval za 15 20 ted je ji problem prodat za 12 10, ted krystal, prodaval semho i za 50 az 30 ted nejde prodat 20 a ceny klesaji i pod 15 Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 2:12 pm

Já se přiznám, že jsem suroviny nikdy neprodávala, takže nemůžu říct. A nakupovat jsem začala až teď, když potřebuji další palác. Já spíš kradu. Wink
Návrat nahoru Goto down
Rokas

Rokas


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 4:19 pm

je to trh cenu určují lidé, záleží na poměru poptávky a nabídky jako v reálném světě....když se dohodneš s ostatními v okolí, že nepůjdete pod 20 a vydržíte pár dní (cca 2-3 dny) celkově cena vzroste, jakmile, ale jeden dva lidi sníží cenu, ostatní se tomu chtě nechtě přizpůsobí a začnou prodávat za míň. Komunikujte s hráči kteří obchodují se stejnou surovinou a protože většina hráč preferuje spíš to aby suroviny měla co nejdřív, tak nakonec obětují 5 zlatke navíc než posílat lodě na sedm hodin do tramtárie...........cenu může ovlivnit i menší skupian lidí, protože suroviny nepřibudou zase tak rychle pokud ho někdo zkoupí o 10,000 síry....další várku jen tak rychle nenasbíra a to ej vaše šance prodat dráž.....


jak říkám buďte "CHytří"....... s Pozdravem ROKAS
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 4:29 pm

největší výhodou je pokud nepotřebujete prodat hned. Já třeba nakoupil víno ikdyž jsem ho měl nadbytek do 15 zlatek a zároveň ho dal do prodeje za 25. Při 10 000 to už něco dalo... pravdou, je že jsem to víno třeba prodával více jak 3 dny. Ale levné jsem zkoupil a pokud není jiné lidi koupí i drahé, když HO POTREBUJI.... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém? Sem s ním. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém? Sem s ním.   Problém? Sem s ním. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém? Sem s ním.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: