Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 S kým rozhodně neobchodovat

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




S kým rozhodně neobchodovat Empty
PříspěvekPředmět: S kým rozhodně neobchodovat   S kým rozhodně neobchodovat Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 8:41 am

Sem napište s kým máte problémy při obchodování. Kdo vám neposlal slíbené suroviny. Trvalo mu to dva dny. Atd.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




S kým rozhodně neobchodovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým rozhodně neobchodovat   S kým rozhodně neobchodovat Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 8:45 am

keddy2, náš člen.
Včera ráno schrábnul můj mramor a do teď čekám na krystaly. Nic mě nedokáže vytočit víc než neodtažený obchod. Evil or Very Mad Zvlášť když je potřebuju na další rezidenci.
Pokud bobánek do večera nezaplatí. Vyhodím ho a osobně si ho zfarmím. Twisted Evil

EDIT: Vyřešeno. Panáček nebyl dva dny online. Doporučuji s ním neobchodovat.


Naposledy upravil eris dne Fri Jul 04, 2008 9:41 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

S kým rozhodně neobchodovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým rozhodně neobchodovat   S kým rozhodně neobchodovat Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 8:55 am

eris napsal:
keddy2, náš člen.
Včera ráno schrábnul můj mramor a do teď čekám na krystaly. Nic mě nedokáže vytočit víc než neodtažený obchod. Evil or Very Mad Zvlášť když je potřebuju na další rezidenci.
Pokud bobánek do večera nezaplatí. Vyhodím ho a osobně si ho zfarmím. Twisted Evil
Mece mych vojacku jiz pomalu reznou,proto by se chteli nekam podivat a nekde si zavalcit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





S kým rozhodně neobchodovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým rozhodně neobchodovat   S kým rozhodně neobchodovat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
S kým rozhodně neobchodovat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: