Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zkoumání utopie

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 7:16 pm

Zdravím všechny, už pár lidi psalo v oběžníku, že mají problém s výzkumem utopie, že po dokončení se jim začne zkoumat znova. Zajímalo by mě jak to je? Má už to někdo vyzkoumáno a funguje bez problému?
U mě je to totiž dost aktuální, protože do vyzkoumání mi chybí něco přes dva dny, tak jestli je s tím problém, tak jestli nemám výzkumné body přehodit na něco jiného, abych o ně třebas nepřišel...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 8:47 pm

Poptej se eris, ta má vyzkoumáno a pustilo ji to jinam. Jinak já zkoumám nyní taky utopii, ta jsem zvědav, co bude.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 8:42 am

Mě se utopie vyzkoumala bez problémů. Na druhou stranu si dost lidí na oficiálním fóru stěžuje, že se jim zkouká znovu.
Možná je to bug, který se projevuje jen při určitém pořadí výzkumů. Opravdu netuším.
Návrat nahoru Goto down
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 6:56 am

No tak ja jsem to stesti nemel... seklo se mi to a uz muzu zkoumat znova a pouze utopii...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 12:12 pm

smic: Tak to by mě opravdu nas...štvalo.
Přiznávám, že jsem spíš na ekonomiku. Takže jedu spíš tyto výzkumy. Problém je, že na budoucnost ekonomiky je potřeba vyzkoumat stejně všechny výzkumy mimo ostatních "budoucností". Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 3:34 pm

Tak hlásím, že ten bug mám taky. Jen mě to chytlo až u Přídavného děla. Zkoumá se znovu.
Stáhla jsem vědce z akademií a syslím zlatky. Snad to v příští verzi opraví. scratch
Návrat nahoru Goto down
KvM

KvM


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 15. 05. 08

Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 7:55 pm

Stejný problém. Utopie byla v pohodě, ale teď jsem tu čtrnáct dní moc nebyl, jenom jsem sem tam klikl a zjistil jsem, že už potřetí zkoumám "Archimedrický zákon"... a to i když přeskočím na jiný výzkum. Prostě mám všude tohle Rolling Eyes Sad

Ale tak aspoň mně to pořád drží v top10 výzkumníků Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 11:22 pm

KvM: Gratulace. Jsi nejlepší výzkumník v alianci. Smile

Podle oficiálního fóra by to v dalším update, verze 0.2.7, mělo být opraveno.
Teď přemýšlím nad tím, že je tam zase naženu a propustím je těsně před koncem zkoumání, aby dozkoumali až v nové verzi. chjo.
Návrat nahoru Goto down
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 1:29 pm

takze potvrzuju... verze 0.2.7 je aktivni a je to opravene... uz muzu zkoumat Robotiku
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 3:56 pm

jj, všimla jsem si, že je nová verze. Díky za info, že další výzkum funguje. Smile
Problém je v tom, že jsem si schválně nechala jeden den do dozkoumání, ale teď mi to jede od začátku. A chjo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zkoumání utopie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoumání utopie   Zkoumání utopie Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zkoumání utopie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: