Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
freebird

freebird


Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:59 am

Zdravim členy Fordu. Naší alianci naštval hráč Morzan a plánujeme na něj hromadný útok. Máte nějaké členy blízko a tak vás žádáme o pomoc.
Morzan je člen aliance --Sparta-- [--S--] a to jsou vaši spojenci a teké je tento hráč poměrně silný, má military Score:6,853 takže pokud se vám do toho nebude chtít , pochopíme to.
Jeho souřadnice:
Drodios[58:41]
Ingauos [57:40]
Criroios [58:40]
Pewios [59:41]
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 6:02 pm

Píšu Spartě, co se děje, popřípadě požádám o jeho yloučení z aliance.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 7:53 pm

Vypadá to, že si to ve Spartě vysvětlí vnitroaliančně. Zatím vše.
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:00 pm

Tak to znamena ZATIM stop stav v nejakych akcich???
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 3:06 pm

Ano, zatím STOP všem akcím. Sleduji toto téma i na fóru aliance -LoD- , pokud se věci pohnou, dám vědět.
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 11:33 pm

Vzali byste mě k vám eris a sokolíku?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 9:02 am

Julek10: Samozřejmě. Je domluveno s -LoD-, že se naberou hráči z Fordu. Pošli si žádost o přijetí. Kdyby byly nějaké problémy, napiš mi zprávu v Ikariamu.
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:07 pm

eris napsal:
Julek10: Samozřejmě. Je domluveno s -LoD-, že se naberou hráči z Fordu. Pošli si žádost o přijetí. Kdyby byly nějaké problémy, napiš mi zprávu v Ikariamu.

Eris,promin ,ale CHACHA,jsem chtel ale bylo mi receno ze NE E.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 4:37 pm

hergo: A důvod? Kdo tě odmítl?
Jinak PM na Ikariamu mi funguje.
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:29 pm

Já jsem si zažádal u tebe eris i freebird a ani jeden jste mi neodpověděli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 12:53 am

Jsem v -LoD- jen obyčejný člen. Musíš se obrátit na kompetentní osobu.
Jestli jsem ti neodpověděla, tak mě to mrzí. Když v noci nakouknu na Ikariam, přečtu si PMky a někdy ráno zapomenu odepsat.
Na druhou stranu se přiznávám, že ignoruji PMky typu, napiš mi, jak se podává žádost o vstup. Nemám na to čas. Schopný hráč si dokáže najít potřebné informace sám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)   Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o pomoc (Zpráva -LoD-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: