Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Omluvy nepřítomnosti

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Omluvy nepřítomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Omluvy nepřítomnosti   Omluvy nepřítomnosti Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 12:19 pm

Poslední dobou se nám, jak v oběžnících tak na mé PM, objevují různé omluvenky nepřítomnosti. Snažím se to poctivě evidovat, ale jsem jen člověk. Stále se mi hlásí nový členové a já bych opravdu nerada vyhodila někoho, kdo se omluvil.
Proto zakládám toto vlákno - omluvenky pište sem.

Nepiště mi, ať se vám starám o účet/účty. Nemám na to čas.
Rozhodně mi neposílejte heslo.
Pokud jedete pryč, nebuďte škrti a aktivujte si mód dovolená.


Mód dovolená se nastavuje v "Nastavení" a je to:
Na tomto místě můžete aktivovat mód dovolené pokud žádné z vašich flotil či jednotek není zrovna na cestě. Váš hráčský účet nebude smazán, pokud budete příliš dlouho neaktivní a vaše města nebudou moci být napadena. Vaši dělníci a vědci si však také vyberou dovolenou a nebudou pracovat. Aby bylo zabráněno zneužití módu dovolené, vaše dovolená musí trvat nejméně 48 hodin. Po tuto dobu nemůžete hrát Ikariam. Po dvou dnech vaše dovolená skočí automaticky ve chvíli, kdy se přihlásíte.


Naposledy upravil eris dne Sun Aug 10, 2008 12:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Omluvy nepřítomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvy nepřítomnosti   Omluvy nepřítomnosti Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 2:31 am

Tyden off do 9 asi nebo 10.
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Omluvy nepřítomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvy nepřítomnosti   Omluvy nepřítomnosti Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 11:28 pm

Lidi, potřeboval bych zástup na lota a eta od úterý do čtvrtka, v pátek budu, chci, aby mi ten zástupce slíbil, že mi neukradne účet, mám zde všude stejný heslo (myslím na Ikariamu), kdo mi příjde nejvhodnější, toho osobně oslovím nejdéle v pondělí večer, ostatní nečekejte a byl bych rád, kdy by se ten dotyčný zachoval diskrétně, nechci mít poštu plnou zpráv, proč zrovna on.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Omluvy nepřítomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvy nepřítomnosti   Omluvy nepřítomnosti Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 12:55 pm

Aktualizován první příspěvěk tohoto vlákna.
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Omluvy nepřítomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvy nepřítomnosti   Omluvy nepřítomnosti Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 1:01 am

aha, to jsem nevěděl, dík moc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Omluvy nepřítomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvy nepřítomnosti   Omluvy nepřítomnosti Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 10:11 pm

redman 8 dní
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Omluvy nepřítomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvy nepřítomnosti   Omluvy nepřítomnosti Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 12:38 am

já 3 dny
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Omluvy nepřítomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Omluvy nepřítomnosti   Omluvy nepřítomnosti Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Omluvy nepřítomnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: