Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Tak a co dál?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 9:20 pm

Tak už to mám taky... napadla mě Ikariamová krize. Neutral
Dostavěla jsem poslední guvernérovu rezidenci pátý level. Konečně mám nulovou korupci. Jenže mě to nějak netěší. Nějak nevím, co vyvádět dál.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 11:35 pm

Jo, chybí tady možnost přebrat někomu město, případně ničit. Taky by to mohlo být lépe vyvážené s cenami budov. Jsou to děsný palety, co dneska dávám do každého dalšího levelu.
Hra by to nebyla špatná, ale pořád žádný cíl, žádný směr.
Z nudy jsem začal souběžně Divoké kmeny. Nikam jsem se nehrnul, takže jsem na K38 kontinentu až druhý, vedu schopný kmen, tedy jen dočasně, vůdce na dovče. Je to o něčem jiném, mnohem víc bojování a míň výzkumů, hospod, muzeí.
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:51 am

D.K.? SUPER!!! Já už je hraji půl roku, mám tam 260 000 bodů na S2 a na slovenských na S1 800, tam jsem začal nedávno, teď chci na novým S2 ovládnout mapku s kámošem, přidal by ses?


Naposledy upravil Julek10 dne Sun Aug 03, 2008 1:59 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 8:50 am

Mě Ikariam jako spíš nebojová hra vyhovuje.
Špatně jsem to napsala. Nemám krizi z nudy. Spíš z nedostatku času. Jsem taktik a štve mě, že si nemůžu v klidu sednout a vymýšlet co provedu. Spadla jsem do stereotypu "honem poslat vojsko drancovat a pryč". No
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 9:54 am

Julek10 napsal:
D.K.? SUPER!!! Já už je hraji půl roku, mám tam 240 000 bodů na S2 a na slovenských na S1 600, tam jsem začal nedávno, teď chci na novým S2 ovládnout mapku s kámošem, přidal by ses?


Kdy startuje?
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:58 pm

hmm taky uz to citim a to tu nejsem tak dlouho jak vy Sad takovy ten kolobeh radnice, muzeum, hostinec popripade rezidence.. :/ par utoku na znamy mesta a cau Sad
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 12:44 am

pokuď vím, tak v pondělí v 11:00, doufám, že se probudím a stihnu to
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 12:46 am

na D.K. je cíl, který kmen nebo hráč ovládne 80% aktivních vesnic, vítězí, na S2 zatím nikdo neovládl ani 25%
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 2:33 am

heh DK bych skusil tez, jaka stranka a na kterem svete ste? S2?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 11:37 am

Pánové, pánové. Neblázněte. Neberte si toho moc nebo z těch online her zblbnete. Wink
Já kdysi hrála na svou serverech Travian a po čase jsem nevěděla čí jsem. Zvlášť když mi přibývali vesnice.
Jinak mám novou zábavu. Přetahuju se s hajdelakem o třetí místo v hodnocení. Za den se prohodíme třeba i třikrát. Legrace. Smile
Teď jsem mu trochu utekla a možná to zkusím i na druhého freebirda. alien
Návrat nahoru Goto down
freebird

freebird


Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 12:27 pm

Bojim bojim :-D
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 1:58 am

:-D, str. www.divokekmeny.cz , přepneš si na slovenský vlevo nahoře a v 11:00 v pondělí začíná svět 2 podle mých informací, poslední dobou jsem hodně začal hrát Empire Earth 2, tak už netrávím tolik času na on-line hrách, takže nemám ani takový přehled
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 1:07 pm

Julek10: Jsme na tom podobně. U mě je to Mass Effect. Wink
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 1:08 am

eris: to neznám
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 1:19 am

Na slovenských divokých kmenech běželo upřesnění začátku S2, začínají okolo 13:00, já tam budu čekat od 12:45. Surprised
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 11:08 am

Tak to nestíhám, asi se přihlásím později.
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 1:24 pm

Nevadí, hlavně potřebuji vědět tvoji přezdívku, abych ti mohl poslat pozvánku.
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 1:22 pm

Jak se tam jmenuješ?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 4:35 pm

Nakonec jsem to vzdal. Na světě S7 jsem zdědil kmen, aktivní, dobrý. Už bych další svět prostě nezvládl.
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:42 am

aha, tak to chápu
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 10:43 pm

jsem tez na 7 co mas za kmen?
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 11:21 pm

et-Charion: Dlužíš mi pořád síru.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 11:37 pm

Kmen .:SR:. Sokol jasny
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 10:06 am

Julek10 napsal:
et-Charion: Dlužíš mi pořád síru.

jo sorry vcera sem prijel z dovolene, bylo to na foru, poslu ti to k veceru jen co bucu mit lode zpet takze asi k veceru.. :]
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 8:19 pm

Nemělo by se fórum zrušit? Pokud´ to jde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tak a co dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak a co dál?   Tak a co dál? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tak a co dál?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: