Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Aliance Sparta

Goto down 
+6
et-Charion
Medvih
smic
Fil4682
trumbas
KvM
10 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 12:30 pm

Zjišťuji, že jsem hromadným přestupem do aliance Sparta udělala chybu.
Jsem s touto aliancí krajně nespokojena.

1. Otmítli pro mě z nepochopitelného vámi domluvené spojenectví s -LoD-.

2. Mají spojeneství s RD, která odmítá vyhodit své neaktivní hráče. Jednoho jim farmím a přes veverkus, vůdkyni Sparty, mi vyhrožují mým nahlášením GO kvůli bušení. (Nejspíš počítají stylem 1, 2, 4, 6 Rolling Eyes )

3. Mají spojeneství s nechvalně proslulou dětskou aliancí Pallas Athena.

4. Neustále se ohánějí jakýmsi kodexem cti, ve kterém já spíš vidím vybírání si spojenců podle vlastních sympatií a antipatií, aniž by brali v potaz taktiku hry.

5. Komunikace v alianci je podivná. O všem rozhoduje jakási osmi člená rada aliance.

Firebird z -LoD- mi nabídl zatím 30 volných míst. Ráda bych, aby jsme Spartu opustili a raději přešli tam.
Psali jsme si o tom se Sokolíkem a má stejný názor. Rychle pryč ze Sparty.
Návrat nahoru Goto down
KvM

KvM


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 15. 05. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 12:47 pm

no jestli si tam budeo svých členů všímat víc než ve Spartě... generál neodpovídá, vedoucí neodpovídá. na web se mi nepodařilo dostat... tak nevim
Návrat nahoru Goto down
trumbas




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 06. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 1:06 pm

...asi bych to taky tak viděl s tím přechodem...
dobrovolně se hlásím Wink

je pravda, že mají špatnou komunikaci a hlavní správcové neodpovídají...

cyclops
Návrat nahoru Goto down
Fil4682

Fil4682


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 21. 05. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 1:16 pm

Já taky souhlasím s přechodem. Doufal jsem že to bude aliance podobná Mustangu ale zmýlil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 1:26 pm

no ja zatim prestoupit nestihl... tak ani nemusim... az se pujde k LoD, tak dejte vedet :-)
Návrat nahoru Goto down
Medvih

Medvih


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 06. 06. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 1:36 pm

no ja ostavam zatial tu. do nejakej mizernej sparty sa mi nechce
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 2:02 pm

Jo komunikace mi vadi, forum sem moc nepochoil Sad a ty pm dnes vypadaly jak od 13 leteho kluka.. Sad nicmene je mi to lito, nerad takhle skacu z ali do ali a uz vubec nerad si delam nepratele a ze ted jich budeme mit, jen aby z toho nebyla valka..


Naposledy upravil et-Charion dne Sat Aug 16, 2008 2:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
lampro

lampro


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 05. 06. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 2:08 pm

Já jsem přestoupil rovnou do Lod a zatim jsem celkem spokojený, ale forum neni tak velký jako tady, něco tam ale taky mají.
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 2:12 pm

Eris sokoliku tak paki dejte vedet jak se rozhodnete, pujdu s vama az na konec sveta Smile Wink jestli pujdete oba.. ale jeste to zvazte.. z druhy strany to ze treba maji svou osmiclenou radu je jejich zpusob vedeni aliance a ani se jim nedivim ze se jim nelibi jak se jim do toho nekdo rype a mluvi jim do diplomacie a tak.. (tim nechci rict ze se mi jejich diplom. politika libi) .. rozvazte to poradne
Návrat nahoru Goto down
trumbas




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 06. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 4:52 pm

...zas je pravda, že těmito nerozvážnými činy si každý udělá akorád tak nepřátele....
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 5:04 pm

I mě vadí ve Spartě dost věcí. Pár hráčů si hraje na bohy, ostatní jsou pro ně "dělníky".
Ať jsem byl diplomat jakýkoli, beru všechny hráče aliance mě rovné a snažil jsem se vždy vyslechnout každou stížnost, či radu.
Nečekám v -LoD- žádné zázraky, měl jsem tu možnost chodit na jejich fórum, vím, že tam chodí poměrně malá část aliance. A jak jsem reptal na to, že na něj nechodí dostatek lidí od nás, byli jste přímo ukázkově aktivní.
Teď zvažuji co dál. Ale s eris jsme se sžili natolik, že pravděpodobně k -LoD- předu taky.
Uvažoval jsem i o znovuoživení Jízdy Králů, ale na vedení aliance nemám čas a být jako Vizimk nechci. O alianci se musí vůdce starat, aby rostla, lidi to bavilo, neutíkali. Snažil jsem se dle možností i jako Diplomat, snad. Ale to musíte posoudit vy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 7:16 pm

Dneska jsem se u Ikariamu pobavila jako nikdy. Very Happy - viz PMky dole. Udělejte si vlastní názor.

et-Charion: Válka rozhodně nebude. Jsme daleko a oni mají dost práce s bráněním lamek, které drancují okolní silní hráči. Prostě slabá diplomacie.

trumbas: Napsala jsem svůj návrh. Neshodoval se s jejich. Takový je život. Nemůžeš být za dobře s každým. Smile

sokolík: Dělal jsi svou práci výborně. Vždy jsem se na tebe ráda obracela s žádostí o radu a řídila se tím. Vždy se s tebou dalo rozumně dohodout. Já doufám, že si ještě zablbneme v -LoD-.
Také nečekám, že se tam budou dít nějaké zázraky, ale alespoň mi nikdo nebude kvákat do toho jestli smím farmit neaktivní hráče a nutit mě plnit nesmyslné příkazy jako je určený stav armády a povinné přispívání vůdci na ambasádu.

Ze Sparty jsem byla potupně vyhozena. Laughing
citace :
veruskus Zpráva Verenia S [56:40] 16.08.2008 16:32:11
I já nemám co skrávat toto je mé rezumé po tvém odchodu
Občané Sparty!
Před malou chvílí byla svržena ze skály hráčka ERIS.
Dovolte abych Vám všem objasnila okolnosti, které k tomu vedly.

Před dvěma dny naše aliance otevřela brány a odtajnila tím i sama sebe, hráčům rozpadající se spojenecké ali Mustang - Ford. Jejich početný zástup, vedený ERIS, přijala mezi sebe jako rovné, v dobré víře a duchu Sparty pomocné ruce podala.
Jaká však byla naše dobře míněná snaha vnímána z její strany?
Podej mi prst a vezmu si celou paži! Drápky byly zatnuty a začalo divadlo, které se nedá nazvat jinak než obrazem rozmazleného děcka, proto snad je nemá ráda v ali, kterému vezmete jeho hračku a to MOC!
I když dovedla svůj lid do bezpečí naší aliance, nechtěla se zbavit té tíhy zodpovědnosti a pocitu vedení, spíše škodila než pomohla.

- neochota poznat chod aliance a její vedení, okamžité odsuzování, vše špatně
- urážení celé aliance i hráčů samotných
- zesměšňování, vytahování a mluva nevybíravá, kterou zde nemohu citovat
- nerespektování našich zásad
- manýry a machrování

Takto se týmový hráč nechová, toto je obraz solového hráče !

Závěrem: Jsem hrdá na každého člena naší aliance, který je ochoten spolupracovat a rozvíjet tak i Spartu. Každý z vás má mou , i vedení, plnou podporu v dobách míru, při nesnázích nebo snad i ve válce.
Jsme prostě parta lidí co si hru užívá, hrají fér, neopouštíme přátele ani v těžkých situacích, pokud jsou loajální a jsme hrdí na úspěchy každého jednotlivce.

Nejsem typ vůdce co se při problémech točí zády ke svým nebo couvá, to Sparťan nedělá!

Komu jsou tyto zásady vlastní nechť zůstane, ale pro ty co v nich našli stejné chyby jako ona, doporučuji odejít !

Přeji vám štěstí a hlavně si hru užívejte!
Veruskus



Dne 16.08.2008 13:02 eris napsal::
> Omyl. To ty jsi to ukončila a tato tvá PM to jen dokazuje.
> Moje návrhy viseli na fóru. Komunikovali jsme o nich, ale k oboustranné spokojenosti jsme se nedobrali.
>
> Dne 16.08.2008 12:52 veruskus napsal::
> > děkuji za tvou upřímnost, myslím že jsi se zřejmě nechtěla asimilovat již od začátku, vůbec nedáváš lidem šanci a ani nám abychom se poznaly, střílíš hned po všech jako ze samopalu a tvé výroky jsou přinejmenším nevhodné až urážlivé. Přivítali jsme vás s otevřenou náručí a upřímně a co za to máme? a jakým způsobem? pokud chceš klidně se ti vyjádřím k jednotlivým bodům, ale co říkat člověku který dá jen a jen na své názory a nepři pouští konfrontaci? Je to vaše rozhodnutí. ale jsem za jednou se svým podle tebe podivným vedením. Není to o jednotlivci, až na toto přijdeš, uvidíš o kolik radosti ze hry jsi přišla.
> > veruskus
> >
> >
> > Dne 16.08.2008 12:45 eris napsal::
> > > Převrat. Netuším, co tím myslíš?
> > > Pokud jde o to vlákno na exFord fóru. Než něco udělám, ptám se na názor ostatních. Obzvlášť dávám na radu hráče sokol jasny.
> > > Pro tvůj klid:
> > > ----------------------------------
> > > Předmět: Aliance Sparta Today at 11:30 am
> > > Zjišťuji, že jsem hromadným přestupem do aliance Sparta udělala chybu.
> > > Jsem s touto aliancí krajně nespokojena.
> > >
> > > 1. Otmítli pro mě z nepochopitelného námi domluvené spojenectví s -LoD-.
> > >
> > > 2. Mají spojeneství s RD, která odmítá vyhodit své neaktivní hráče. Jednoho jim farmím a přes veverkus, vůdkyni Sparty, mi vyhrožují mým nahlášením GO kvůli bušení. (Nejspíš počítají stylem 1, 2, 4, 6)
> > >
> > > 3. Mají spojeneství s nechvalně proslulou dětskou aliancí Pallas Athena.
> > >
> > > 4. Neustále se ohánějí jakýmsi kodexem cti, ve kterém já spíš vidím vybírání si spojenců podle vlastních sympatií a antipatií, aniž by brali v potaz taktiku hry.
> > >
> > > 5. Komunikace v alianci je podivná. O všem rozhoduje jakási osmi člená rada aliance.
> > >
> > > Firebird z -LoD- mi nabídl zatím 30 volných míst. Ráda bych, aby jsme Spartu opustili a raději přešli tam.
> > > Psali jsme si o tom se Sokolíkem a má stejný názor. Rychle pryč ze Sparty.
> > >
> > > Dne 16.08.2008 11:36 veruskus napsal::
> > > >
> > > > Předpokládám že se stal ve vaší bývalé ali převrat.
> > > >
> > > > Dne 16.08.2008 11:34 eris napsal::
> > > > > Bývalý členové aliance Ford čtěte na fóru Fordu https://ikariam-jk.forumczech.com/zalezitosti-alianeni-f1/aliance-sparta-t69.htm
> > > > > Je to velmi důležité.

citace :
Medea Oběžník - Aliance Kolchida [59:42] 16.08.2008 14:44:35
POZOR PROSÍM
PRO HRÁĆE CO PŘIJALI JSME V DOBRÉ VÍŘE JE TOHLE URČENÉ:

Eris vstoupila do Aliance Sparta (se svými věrnými 16) a po ostatních potopa sami se o sebe postarají. Svou kritikou na web stránce ukázala - své priority
a manýry které u nás slyšení nedojdou. Já předtím jsi vážila a obdivovala že i žena je schopna se rovnat mužům. Nemohu znát jaký názor na její "stínovou vládu" jste měli, či máte nynní když už "bičem" nepráská.

Medea zaručila se, své drahé Spartě za ni - a tím i za ty co následovat ji budou. Odkaz dala nám na web FORDU a vás všechny tam vyzvala ukázat svou sílu. Před sebou papírek mám s 3 NICKY: / et -charion / trumbas /KvM
co souhlasem ji podpořili v jejím prohlášení. Je podivné - že i když ve FORDU nejsou své názory tam psát mohou - aby informace mšli jěště za tepla . A tak vám na vědomí dávám - že riziko trpět pro Spartu nehodlám. Kdo souhlasíte s Eris + těmi 3 ....odejděte ,,,,,, ušetříte mi práci zdůvodnit vám vyhazov za to, co o vás víme !
Kdo v dobré vůli zůstati chce a najít přátele si tady - tak na webovce Sparty svůj názor napište.
"Pátou kolonu" však NESTRPÍME !!
Návrat nahoru Goto down
trumbas




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 06. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 10:43 pm

...to jsem zvědavej co bude dál z aliance Sparta už mě vyhodili bez upozornění, tak teď čekám jestli mě přijmou v LoD

PS: jestli jsem se někoho dotkl tak se omlouvám nebylo to v úmyslu
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 12:01 am

Hm.... dobrý Very Happy . Mám asi stejný názor jako charion. V názvu fóra je ´´ikariam-jk.´´átd..., to jk znamená jízda králů?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 2:03 am

Ano, je to původní fórum, které jsem vytvořil ještě jako vůdce JK.
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:15 pm

Tak si myslim,ze prestup do ali SPARTA a nasledne prestoupeni nekterych do ali LOD byl pekne fikany tah a ,ze jsme na tom docela prodelali.Budiz tem kteri se dostali a pomohlo jim to.
Návrat nahoru Goto down
KvM

KvM


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 15. 05. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 12:23 pm

Zdravim lidi. nevím, jestli na tohle fórum ještě někdo chodí, ale stejně sem píšu. Teď jsem byl pár dní pryč - nejdřív víkend na horách, pak nemocnice a teď domácí ošetřování, vše kvůli uklouznutí na asfaltové cestě. Měl jsem čas přemýšlet a když jsem se dneska přihlásil jako bezalianční, obviněný ali Sparta z nějakého podkopávání morálky nebo jak by se to dalo jinak nazvat, s přetékajícími surovinami a hromadou útoků v historii, byla to ta pověstná poslední kapička. Ne že by mne tahle hra vysloveně nebavila, ale ... Nápad je zajímavý a kolektiv dle mého názoru výborný ( především našim drahým vedoucím eris a Sokolovi za to ode mne patří velký dík), ale nulový děj a stereotypnost mne teď nakonec přesvědčily, že bych měl svůj čas věnovat něčemu smysluplnějšímu. Takže nashledanou někde jinde na netu, případně sbohem a hodně úspěchů všem co si tohle přečtou.

S pozdravem Karl von Mundburg, Aran Forodwaith, Her Carn-Dum, Kundo Minas Tirith
Návrat nahoru Goto down
Julek10




Poeet p?íspivku : 50
Registration date : 08. 07. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 11:57 pm

jo jo, čau Neutral
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 9:05 am

KvM: Škoda. Sad
V -LoD- by se ti libilo.
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:01 pm

No nevim,ja jsem si to taky myslel ,ze by se mi libilo,ale byl jsem ODMITNUT tak nevim,asi by se tam stejne nedostal.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 4:38 pm

hergo: Je zbytečné psát to do dvou vláken.
PMka na Ikariamu mi funguje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aliance Sparta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance Sparta   Aliance Sparta Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aliance Sparta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: