Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pátá kolonie - šesté město

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:08 pm

Již delší dobu koketuji s myslenkou jít do páté kolonie. Prostě si postavit šesté město. Dlouho jsem váhala, jestli se tí vůbec vyplatí. Pátý level paláce stojí majland. S dalším městem stoupne korupce a bude potřeba postavit další rezidence v ostatních městech a to nebude zrovna levná záležitost.
Na druhou stranu mě už štve, jak víceméně sama cpu do rozšiřování pily a dolů. Celkem dost si nakradu, takže do dalšího města jdu.
Sem budu dávát informace, které v Helpu nenajdete. Ten končí výčtem do 16. levelu.

Krátký překled:
Palác 5. level - Dřevo 198,144, Víno: 88,064, Mramor: 132,096, Krystalické Sklo: 88,064 - stavba 8 hodin
Sklad 17. level - 34 510 dřeva a 18 008 mramoru - stavba: 3 dny a 7 hodin (podle infa z oficiálního fóra by měl pojmout 132 000 mramoru, což samozřejmě na palác nestačí. :-/. Po dostavení podám info)
Sklad 18. level - cena prý 2x co 17. level, obsah skladu taktéž 2x tolik, co 17. level - tzn. asi 69 000 dřeva a 37 000 mramoru.

Aktualizace:
Sklad 17. level
cena: 34 510 dřeva a 18 008 mramoru
staví se: 3 dny a 7 hodin
obsah: 321 096 dřeva, 140 028 luxusní suroviny (mramor, atd.)

Palác 5. level
cena: Dřevo 198,144, Víno: 88,064, Mramor: 132,096, Krystalické Sklo: 88,064
stavba: 8 hodin

Na stavbu paláce 5. level stačí sklad level 17. Pro info, co stojí sklad 18. level: Dřevo 69,020
# Mramor: 36,016 - stavba: 6 dní a 14 hodin


Naposledy upravil eris dne Sun Jun 15, 2008 3:51 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:47 pm

jen takovy dotaz, jakou surovinu pro tu sestou kolonii? mramor?
ja o ni taky uvazuju, ale to bych na ni musel dlooooooho setrit, tak nevim... zatim mam 2xmramor, zbytek po jedne surovine, a nevim, jaka surovina na tu sestou, sira a krystaly nejspis ne, tak nevim, jestli treti mramor (aby bylo vic materialu na staveni) nebo druhe vino (aby se dala zvysovat spokojenost lidi v hostinci)
jo, narocnost tech budov (nekterych) pak silene roste, jsem se vcera zhrozil, jak jsem se podival kolik stoji muzeum na devatou uroven: drevo 57,709
Mramor 25,648 a bude se stavet vic jak 3 dny
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 1:46 pm

smic napsal:
jen takovy dotaz, jakou surovinu pro tu sestou kolonii? mramor?
ja o ni taky uvazuju, ale to bych na ni musel dlooooooho setrit, tak nevim... zatim mam 2xmramor, zbytek po jedne surovine, a nevim, jaka surovina na tu sestou, sira a krystaly nejspis ne, tak nevim, jestli treti mramor (aby bylo vic materialu na staveni) nebo druhe vino (aby se dala zvysovat spokojenost lidi v hostinci)
jo, narocnost tech budov (nekterych) pak silene roste, jsem se vcera zhrozil, jak jsem se podival kolik stoji muzeum na devatou uroven: drevo 57,709
Mramor 25,648 a bude se stavet vic jak 3 dny

Já mám třetí mramorovou. Vykašlal jsem se na síru, který se na trzích válí spousta za nízkou cenu a šel do nejdražší suroviny.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 1:51 pm

smic: Samozřejmě, že třetí mramor. Víno se snadno drancuje. Každý ho musí mít.
Zatím mám krystaly - mramor - víno - síra - mramor. Založeno v tomto pořadí.
Návrat nahoru Goto down
smic

smic


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 06. 08

Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 3:30 pm

Admin napsal:


Já mám třetí mramorovou. Vykašlal jsem se na síru, který se na trzích válí spousta za nízkou cenu a šel do nejdražší suroviny.

No jo... ja bych se na siru taky vykaslal... jenze jak na potvoru mi to tam udelalo prvni vesnici (na sirovem ostrove)... a nez mi doslo, ze by to bylo dobre mit jinde, tak uz jsem tam mel dost rozvinute mesto a ted je mi skoda ho nicit...

Eris: no ja jsem spis mirovy stat, takze nedrancuju... prave proto uvazuju o tom vine :-)
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 2:23 am

hmm jo no taky sem siru dostal z pocatku a ted mi je ji skoda nicit i kdyz sem popravde o tom premyslel
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 3:19 pm

Takže na oficiálním fóru mě trapet vypekly. Počítala jsem, že ještě šest dní budu muset stavět další sklad a budu mít čas nasyslit si potřebné suroviny, ale on není potřeba.
Informace jsou aktualizovány v prvním příspěvku.
Návrat nahoru Goto down
Rokas

Rokas


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 05. 08

Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 3:38 pm

no já začal na ostrově s vínem, což je ještě možná horší než síra, protože sice máte spokojené lidi, ale není z čeho stavět, čím dobývat atd:).........nicméně moje pořadí založených kolonií bylo následující víno ----sklo ---- mramor ---- mramor ---- mramor (prostě mramoru nikdy není dost)

právě proto že je potřebný k velké většině lvl budov je jí stále nedostatek a tka jde v případě potřeby směnit i v poměru 5:1 když jste zpoloviny zkušený kšeftař....stačí 2000 mramoru vyměnit za 3500 vína......a co s vínem?....No přeci vyměnit za 3000 mramoru:)..... jednoduché, ale ne že se teď budou objevovat dokola oběžníky kvůli vašemu bohatnutíSmile


druhá rada jak vydělat....pořád si myslíte že jsou peníze k ničemu....no je to nádherný prostředník.......prodat mramor za cca 50/kus není až tak porblém a koupit třeba víno za 15-20/kus taky není problém...takže po tomto obchodu bude te místo 2000 mramoru vlastnit 5000-6666 vína.....a co s tolika vínem, nejlépe vyměnit třeba za 3,500 mramoru:)


je to bez boje a ke spokojenosti všechn tak buďte chytříSmile

Zdraví Rokas

PS: Pokud teď najednou všichni začnou prodávat mramor tím pádem klesne jeho cena....ty ještě chtřejší jako já ho zkoupí za pakatel:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 3:52 pm

Rokas: jj, obchod a sociální rozhled je to, proč mám Ikariam raději než Travian.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pátá kolonie - šesté město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátá kolonie - šesté město   Pátá kolonie - šesté město Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pátá kolonie - šesté město
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: