Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Deník Ministrině Vnitřních Věcí

Goto down 
+8
Lou
KvM
redman
smic
lampro
Rokas
Admin
et-Charion
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 1:03 pm

Pokud máte na svém ostrově neaktivního člena naší aliance, nahlaste mi ho.
Vyhodím ho a můžetě ho drancovat. Je škoda nachat propadnout jeho suroviny až bude za týden neaktivity automaticky smazán.
Dalším problémem je, že nejsou místa pro nové členy a to čekají na vstup tito hráči:
> > dyrti...........RBH......10,639......na ostrovech s Lou
> > zbyna........RBH......12,597............... -//-
> > fredo-xD.....RBH.....9,225..................-//-
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 2:43 pm

O vstup do aliance požádal hráč kiralam z bývalé -JK- a byl přijat.
Teď už máme jen jedno volné místo. Po vyhození hráče Grehmling dvě.
Bylo by potřeba zvýšit level ambasády.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 9:44 pm

Přijala jsem do aliance hráče lampro (4 kolonie, aktivní hra).
Momentálně máme jedno volné místo a dva neaktivní kandidáty na vyhazov (Grehmling, legij)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 3:50 pm

Přijat fredo-xD.
Stále jedno místo volné + dva kandidáti na vyhazov (Grehmling, legij).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:45 pm

Nelze se nepochlubit. Naše aliance je na třetím místě. Smile
Bohužel se očekává prázninový odliv hráčů do ztracena, takže alespoň milá vzpomínka.
Deník Ministrině Vnitřních Věcí Hodnoc10

A ještě moje osobní pochlubení se. Wink
Deník Ministrině Vnitřních Věcí Eris10
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:52 pm

Dnes jsem do aliance přijala hráče matespro.
Momentálně máme dvě volná místa + dva kandidáty na vyhazov (Grehmling, legij).
Musím pochválit vizimka, jak skvelě rozšiřuje ambasádu. Díky. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 4:48 pm

Dnes byli přijati hráči redman a dyrti.
Mámě jedno místo volné plud dva na vyhazov.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:40 pm

O přijetí požádal další hráč - vlaaado. Nemáme místo.
Stejný problém. Mám míň bodů než kandidát na vyhazov. Bylo jim řečeno, ať chvíli počkají.
Rekap: hráci žádající o vstup: vlaaado a ilos.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 10:29 am

Od té doby, co jsme na třetím místě se se žádostmi o vstup roztrhl pytel. Teď nemáme místo. Rádi by vstoupili:
padacek 4,631 bodů
vlaaado 1,471 bodů
ilos 3,931 bodů

Kandidáti na vyhazov:
Grehmling 5,728
(Nevyhazuji, dokud nemám náhradu se stejným bodovým hodnocením.)

Atakujeme druhé místo v žebříčku. Máme 62 hráců. Aliance na druhém místě jen 42 a jsou před námi. Chce to bodově přitlačit. Rozvíjejte se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 10:55 pm

O přijetí požádal hráč Gwigi (14,030 bodů). Je na ostrově s naším hráčem redman.
Místo nemáme. Až pošle žádost vyrazím neaktivního hráče - Grehmling 5,728 bodů.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 7:36 am

Hráč Gwigi byl přijat do aliance. Zakladatel vizimk, díky mu, rozšířil ambasádu, takže zatím nikdo nevyletěl.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 9:24 pm

Vím, že se tohle vnitřních záležitostí aliance vůbec netýká, ale nedokážu se nepochlubit.
Doufám, že ten bug, protože to asi nic jiného není, dlouho vydrží. Wink Hraju totiž pořád stejně a nechápu to.
Deník Ministrině Vnitřních Věcí Hodnoc11
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 5:43 pm

Takže z auta se nám vyklubal pěkný strabíček.
Naše komunikace (číst od spodu):
citace :

auto007 Zpráva 10.06.2008 16:41:30
Lituji, ale nemohu přijmout hráče, který se k nám útíká jen schovat. Jen bych tím naší alianci přidělala problémy.


Dne 10.06.2008 15:42 auto007 napsal::

> no já no prostnáš šéf mi vyhrožuje že mě vykopna a válčíme se dvěma aliancem ale mě se to zatím netýká ale může začít a přijměte mě hned a pomůžete mi s ochranou kdyby na mě útočili

> Dne 10.06.2008 7:28 eris napsal::

> > Místo máme. Jen potřebuji vědět, proč odcházíš z aliance Imperium?

> > Dne 10.06.2008 6:40 auto007 napsal::

> > > já bych šel rád k vám do aliance tak o sobě píšu nejsem s žádným z mustangů na ostřově na les a důl na domovském ostrově sem dal na les 110 000 a na důl asi 60 000
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 10:48 pm

Teď se to chytlo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 12:25 pm

Nechlubím se. Archivuji si nejlepší pořadí. Houby si totiž pamatuju.
Deník Ministrině Vnitřních Věcí Hodnoc12
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 10:11 pm

Před třemi dny ohlásila Elizabeth konec s Ikariamem. Dnes jsem si vyhodila z aliance, aby ji nepřetekly sklady. Můžete drancovat.
Nicméně, milý drancíři, bylo by fajn, kdyby jste alespoň polovinu zisků darovali na pilu a důl na příslušném ostrově. Na několika ostrověch mám bez mála dvojnásobek toho, co dal druhý dárce a už mě to vážne s..e. Evil or Very Mad
Nepíšu to do oběžníku. Ten kdo nechodí na fórum, má prostě smůlu.

Dnes jsem přijala hráče lord katasek (10,641 bodů).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 2:10 pm

Dnes jsem přijala hráče Zničehonix. Je to bratr člena naší ali Romano25.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 9:39 pm

Opět se ozval hráč vlaaado (3,925 bodů). Na čtyři města má málo bodů a nikoho z nás u sebe. Zavání mi to schováváním se před farmením.
Píše inteligentně. Asi ho vezmu na zkoušku. Můžu vyhodit neaktivního hráče Prwosenka (1,274 bodů), abych ho mohla přijmout.

EDIT:
Tak ten pocit byl správný.
citace :
vlaaado Zpráva VLADIVOSTOK [58:40] 15.06.2008 20:41:13



vies, len to sam nezvladam, magori ma tu valcuju, ale asi za hodinku ma uz totalne rozflakaju, takze aj tak dik
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 3:31 am

primlouvam se za vlado, mam ho na ostrove, prispivat se snazi, bodu ma malo ale nehraje dlouho, snad tak tri tydny ani nee, ale jeste pred nedavnem nevedel skoro nic sem mu neco vysvetloval, a jo nekdo ho zacal farmit ale nevim kdo.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 8:43 am

Ať dá Vlaado vědět, kdo po něm jde. Mrkneme se na něj. Nejprve bych zaintervenoval já z pozice Diplomata. Pokud by nepochopil, mohli by mu to vysvětlit naši vojáci.
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 10:48 am

no psal ze na neho utoci Jirka 001 -GF- 36,434 ... heh au.. ale pry se mu uz ozval a ze ho necha.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 11:16 am

et-Charion: Nejdřív mi psal, že u sebe nemá nikoho od nás.
citace :
vlaaado Zpráva OLIVER [57:40] 15.06.2008 18:59:29
Zdravim ta , mam zaujem o vstup do ali, mam 4 mesta, som aktivny hrac, nikto na ostrovoch nieje v tvojej ali, mozno by bolo dobre mat aj v tejto casti niekoho...


s poydravom Vlaaado

Potom, že na něj útočí dva hráči a za chvíli ho zničí. Načeš jsem mu vysvětlovala, že tohle není Travian. Nakonec z něj vylezlo, že na něj útočí jen jeden hráč a to JIRKA001, který má o polovinu méně bodů než on (1,972).
Komunikase s ním je jako s kozou na ledě. Včera jsem si s ním vyměnila asi deset PMek. Nabývám dojmu, že jde o desetileté dítě. Každopádně pokud si ho vezme et-Charion pod křídlo a vysvětlí mu, jak se posílá žádost o vstup do aliance a bude mu dělat trpělivého poradce, vyhodím hráče Prwosenka (1,274 bodů) a přijmu ho.
Návrat nahoru Goto down
et-Charion

et-Charion


Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 27. 05. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 2:19 pm

no to byl jirka z mezerou mezi cislama a menem.. ten je z -GF- a ma 36,434 bodu.. tak mi to aspon psal, nevim nemuzu si to overit.. i kdyz porad mi nejak neleze do hlavy proc se kvuli tomu pplahocil an jiny ostrov, na tom nasem ostrove zadne mesto nema.. a urcite bude mit dostatek farm bliz.. jeste si s nim promluvim, vzal bych ho asi na zkousku, ostatne vzdy muze vyletet jak bude delat problemy, nebo mu dejte nejaky bodovocasovy limit, jestli ho zvladne dosahnout, at ukaze ze je schopny
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 3:22 pm

et-Charion: Toho jirku jsem sem zkopírovala. Takto mi ten nick napsal. Asi třemi PMkami jsem z něj tahala souřadnice jeho ostrova. Bez výsledně. Prostě to vidím bledě. Ten čóbrda bude jen přítěž.
Každopádně ho na tvoji přímluvu přijmu. Ať teda pošle žádost o vstup. Jestli to nebude nad jeho síly. Wink
Návrat nahoru Goto down
Rokas

Rokas


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 05. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 3:51 pm

jestli do toho můžu něco říct, a jak to sleduju ze strany vnějšího pozorovatele, já bych se naopak přemlouval ho nevzít...chápu když se na vás sesype 10 hráčů, že se těžko bráníte, ale sami vidíte jak funguje u některých silnějších hráčů taktika, nepřispívat a mít malé přístavy...Schovat takového hráče do aliance a pak ho vyhodit chtě nechtě poškodí naši alianci, já jsem pro se za něj postavit nechat ho pár dní v klidu aby se vzchopil a pak se uvidí jestli ho přijmout.....samozřejmě je to na eris:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Deník Ministrině Vnitřních Věcí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Deník Ministrině Vnitřních Věcí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: