Mustang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mustang

Toto je forum aliance Mustang
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Deník Ministrině Vnitřních Věcí

Goto down 
+8
Lou
KvM
redman
smic
lampro
Rokas
Admin
et-Charion
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 9:47 pm

Vyhodila jsem z aliance neaktivního hráče jménem Fuzko.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 4:35 pm

Přijala jsem do aliance hráče Hergo. Má města na ostrověch s hráči Redman, Gwigi a Ilos.


Naposledy upravil eris dne Thu Jun 26, 2008 9:25 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 4:40 pm

Konečně jsem splácala graf rozložení našich ostrovů. Bez ekvivalentu TravMap je to děsná pakárna. Rolling Eyes
Je to pracovní verze s vyznačením tzv. lukrativních ostrovů. Klíč byl čtyři a více našich hráčů na ostově.
Až se k tomu dostanu, založím spešl vlákno a trochu to doladím.

Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Graf10

Link na větší obrázek: https://i.servimg.com/u/f42/12/42/74/69/graf12.gif
Návrat nahoru Goto down
Lou

Lou


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 15. 05. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 9:25 pm

super!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 10:48 pm

Do aliance byl přijat hráč zbyna.
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 9:02 am

Jestli mohu jen tak malinko neco poopravit tak ta hracka HERGO jsem ja a jsem jiz 31 roku hrac,ale to jen tak na okraj. cyclops
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 9:26 am

hergo: Opraveno. Omlouvám se. Komunikuji s mnoha lidmi a někdy se mi to hold trochu pomotá. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
hergo




Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 06. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 9:34 am

eris napsal:
hergo: Opraveno. Omlouvám se. Komunikuji s mnoha lidmi a někdy se mi to hold trochu pomotá. Embarassed

V poradku,neni duvod se omlouvat,ja to sem napsal spis proto aby me nekdo nechtel sbalit. geek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 2:22 pm

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 4:39 pm

Konečně jsem si našla čas a připravila agitku pro oficiální fórum.
Založila jsem dvě vlákna, které potřebuji přesunout do nové sekce Info, která bude přístupná bez registrace. Jsou to https://ikariam-jk.forumczech.com/drbarna-soutize-vtiparna-f4/poesunout-do-infa-poijimame-novaeky-i-zkusene-hraee-t46.htm a https://ikariam-jk.forumczech.com/drbarna-soutize-vtiparna-f4/poesunout-do-infa-alianeni-ostrovy-t47.htm
Návrat nahoru Goto down
KvM

KvM


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 15. 05. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 9:57 pm

Teda šéfe, tobě by se za to všecko co děláš měla ali složit na kytku/flašku/auto/dům/whatever else... Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 10:30 am

KvM: Díky za pochvalu. Smile

Jako nový admin fóra jsem udělala požadované přesuny témat. Do agitky jsem přidala něco z historie aliance a info o vedení. Teď to jdu prsknout na oficiální fórum.

Díky všem, co dodali info o svých ostrovech. Témata v infu jsem promazala a uzamkla. Budou sloužit jako vývěsní tabule pro neregistrované členy fóra. Své názory pište do otevřených sekcí. Díky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 7:07 pm

Agitka je na oficiálním fóru.

Dneska jsem přijala naši staronovou členku z -JK- a moji sousedku Vla10.
Dále se mi ozval hráč spaidoo, soused hráče cermy. Až pošle žádost, přijmu ho. Jelikož není místo, nejspíš vyletí neaktivní Radu.

EDIT: Stalo se. Radu vyletěl. spaidoo byl přijat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 11:20 am

Jelikož nemáme místo pro nové členy, abych mohla přijmout hráče StrikerGIGI_CZ, souseda hráče goffy, vyletěl neaktivní Lord Woster.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 12:20 pm

Na žádost vyhozen neaktivní hráč khan. Máme jedno místo volné.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 1:50 pm

Striem nahlásil týdenní nepřítomnost. Sežene si prý zástup. Pokud zešediví - nevyhazovat. (Nevšímejte si toho. Je to jen poznámka pro mě.)

EDIT: Monique od 8 července do 26 července také dovolená.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 10:22 pm

Na žádost vyhozen ShiftyPowers. Máme dvě volná místa v alianci.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 12:30 pm

Jeden archívní snímeček. Smile
Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Hodnoc14
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 9:40 am

Přijala jsem do aliance hráče primik. Body nic moc, ale jeho města leží blízko hráče jackomo3. Uvidíme, co z toho bude.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:45 pm

Romano25 s Ikariamem končí. Vyhodila jsem ho, aby mohl být drancován.
Pajdous byl neaktivní. Na žádost hráče Julek10 taktéž vyhozen z aliance kvůli drancování.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 114
Registration date : 14. 05. 08

Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 11:52 pm

Jo, jo, prázdniny se projevují. Bude to asi ještě chvíli trvat, než se pevné jádro aliance semkne a přestane úbytek. Je potřeba zaplňovat volná místa novými hráči.
Eris, rozjednal jsem vstup s Fantomasem. Je na našich ostrovech, sice zatím body nic moc, ale snaží se. Zkus ho prosím podpořit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:18 pm

Fantomase nefarmím. Sotva se stačím otáčet u neaktivních hráčů. Smile
Já to teď docela pročištuji, takže máme pět volných míst. Beru pomalu každého, kdo je trochu blízko našich hráčů. Když si podá žádost, přijmu ho.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 1:25 pm

Na žádost BARUSe přijmut jeho soused Sir_Kalhi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 7:25 pm

Přijat hráč rowing, soused hráče Streagol.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 8:49 pm

Moje nejlepší umístění. Very Happy
Guvernérova rezidence level 5 hold přidává dost bodů. Ještě musím postavit čtyři. Neutral

Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Hodnoc15
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deník Ministrině Vnitřních Věcí   Deník Ministrině Vnitřních Věcí - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Deník Ministrině Vnitřních Věcí
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mustang -
Přejdi na: